Sąd Rejonowyw Mogilnie

ul. Sądowa 21
88-300 Mogilno  
tel. 52 315-97-00
fax. 52 315-97-09, 52 315-97-10
 

NIP: 557-169-84-33  
REGON: 000321454-00067
adres e-mail: administracja@mogilno.sr.gov.pl
www.bip.mogilno.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 312/19

Data 31.10.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 422/18

Data 31.10.2019

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 246/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 13:50 - 15:50

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 142/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 13:30 - 13:48

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III RC 71/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 149/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 353/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 11:30 - 13:30

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III RC 61/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 11:15 - 11:58

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 433/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 11:00 - 11:28

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III RC 86/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:45 - 11:13

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 494/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:30 - 10:58

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 485/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:15 - 10:28

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 164/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:00 - 10:13

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 180/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:00 - 10:43

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 212/19

Data 30.10.2019

Czas trwania 10:00 - 10:43

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij