E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 19 |
Sygnatura | II K 213/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 14:18 |
Skład |
Beata Szymańska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Ns 47/24 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:20 - 14:20 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Ns 42/24 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:18 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 15 |
Sygnatura | III RC 135/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:13 |
Skład |
Justyna Mazurek-Lisiecka Dorota Mazurkiewicz Małgorzata Małecka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 19 |
Sygnatura | II K 165/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Beata Szymańska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Ns 41/24 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:40 - 11:58 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Ns 27/24 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:20 - 11:38 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Ns 24/24 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:18 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 19 |
Sygnatura | II K 380/22 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Beata Szymańska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 15 |
Sygnatura | III Nsm 230/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:45 - 11:58 |
Skład |
Justyna Mazurek-Lisiecka Dorota Mazurkiewicz Małgorzata Małecka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 15 |
Sygnatura | III RC 118/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:40 - 10:43 |
Skład |
Justyna Mazurek-Lisiecka Dorota Mazurkiewicz Małgorzata Małecka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 15 |
Sygnatura | III RNs 101/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:38 |
Skład |
Justyna Mazurek-Lisiecka Dorota Mazurkiewicz Małgorzata Małecka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I Co 942/22 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Lucyna Jagła |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 19 |
Sygnatura | II K 164/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:43 |
Skład |
Beata Szymańska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 15 |
Sygnatura | III Nsm 259/23 |
Data | 09 .04 .2024 |
Czas trwania | 08:50 - 08:58 |
Skład |
Justyna Mazurek-Lisiecka Dorota Mazurkiewicz Małgorzata Małecka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 1721/21 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 644/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:28 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 20 |
Sygnatura | II K 383/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 15:30 |
Skład |
Jarosław Opasiński |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 20 |
Sygnatura | II K 154/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 13:28 |
Skład |
Jarosław Opasiński |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 635/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 13:58 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 20 |
Sygnatura | II K 385/22 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Jarosław Opasiński |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 195/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:43 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 441/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 14 |
Sygnatura | I C 639/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Katarzyna Krzemińska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 20 |
Sygnatura | II K 69/23 |
Data | 08 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 10:58 |
Skład |
Jarosław Opasiński |