Sąd Rejonowyw Mogilnie

ul. Sądowa 21
88-300 Mogilno  
tel. 52 315-97-00
fax. 52 315-97-09, 52 315-97-10
 

NIP: 557-169-84-33  
REGON: 000321454-00067
adres e-mail: administracja@mogilno.sr.gov.pl
www.bip.mogilno.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Co 193/15

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:45 - 09:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 192/19

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:40 - 10:38

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Co 193/15

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:30 - 09:43

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 168/19

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 204/19

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:00 - 09:38

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 264/19

Data 05.11.2019

Czas trwania 09:00 - 13:28

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 299/19

Data 04.11.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 298/19

Data 04.11.2019

Czas trwania 13:30 - 14:13

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 493/16

Data 04.11.2019

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 295/19

Data 04.11.2019

Czas trwania 10:00 - 13:28

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 294/19

Data 04.11.2019

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 254/19

Data 31.10.2019

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Daniel Sobociński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 461/17

Data 31.10.2019

Czas trwania 12:00 - 13:58

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 132/17

Data 31.10.2019

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 417/18

Data 31.10.2019

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Beata Szymańska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij