Sąd Rejonowyw Mogilnie

ul. Sądowa 21
88-300 Mogilno  
tel. 52 315-97-00
fax. 52 315-97-09, 52 315-97-10
 

NIP: 557-169-84-33  
REGON: 000321454-00067
adres e-mail: administracja@mogilno.sr.gov.pl
www.bip.mogilno.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 336/19

Data 04.10.2019

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 354/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II Ko 487/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 377/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:15 - 14:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 90/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 96/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:00 - 14:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 62/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 68/15

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:15 - 13:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 473/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 13:00 - 13:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 472/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 136/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 12:15 - 12:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 430/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 12:00 - 12:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 260/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 12:00 - 13:58

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 218/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 11:00 - 13:58

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 368/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 104/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 10:30 - 10:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 41/15

Data 03.10.2019

Czas trwania 09:30 - 10:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 377/17

Data 03.10.2019

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 168/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 257/19

Data 03.10.2019

Czas trwania 09:00 - 11:43

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II Ko 244/19

Data 02.10.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 309/19

Data 02.10.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III Nsm 210/19

Data 02.10.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III RC 56/19

Data 02.10.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 201/19

Data 02.10.2019

Czas trwania 12:30 - 14:13

Skład Jarosław Opasiński

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij