Sąd Rejonowyw Mogilnie

ul. Sądowa 21
88-300 Mogilno  
tel. 52 315-97-00
fax. 52 315-97-09, 52 315-97-10
 

NIP: 557-169-84-33  
REGON: 000321454-00067
adres e-mail: administracja@mogilno.sr.gov.pl
www.bip.mogilno.sr.gov.pl

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II K 12/20

Data 03.04.2020

Czas trwania 10:00 - 12:28

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 318/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II Ko 966/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 252/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 811/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 12:15 - 12:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 797/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 12:00 - 12:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 89/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 11:15 - 11:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 566/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 11:00 - 11:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 636/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 10:45 - 10:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 851/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 10:30 - 10:43

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Ns 253/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 10:15 - 10:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Co 530/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 10:00 - 10:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 802/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:45 - 09:58

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I C 834/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:30 - 09:43

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Co 502/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14

Sygnatura I Co 510/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Karolina Pawlik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura II W 165/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Beata Szymańska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 20

Sygnatura II K 494/19

Data 02.04.2020

Czas trwania 09:00 - 13:58

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II W 139/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Jarosław Opasiński

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 15

Sygnatura III RC 106/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Justyna Mazurek-Lisiecka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij